1

Money 24 – обмін валюти оптом на вигідних умовах в Луцьку

22 Червня 2021

Послуга обміну валют доступна в Луцьку практично на кожному кроці. Навіть якщо вам терміново потрібно купити або продати невелику суму, це можна зробити за лічені хвилини. Якщо ви шукаєте обмін валюти оптом в Луцьку, потрібно більш відповідально підходити до справи. По-перше, важливо переконатися в безпеці (власної та своїх грошових коштів). По-друге, потрібно знайти найпривабливіші умови. Все це вам надасть компанія Money 24.

Хто користується оптовим обміном валют в Луцьку

оптові курси Луцьк

  1. Підприємці. Оптовий обмін часто потрібен бізнесменам, які замовляють великі поставки товарів і продають їх в Україні. Адже вони повинні розплачуватися з іноземними постачальниками в їх місцевій валюті.
  2. Інвестори. Міжнародні інвестиційні проекти користуються великою популярністю, тому що вони прибуткові. Але для початку, щоб зробити свій внесок, потрібно купити оптом іноземні гроші.
  3. Приватні особи. Уявімо ситуацію, що вам потрібно на довгий час виїхати в іншу країну. На той час, поки ви звикнете, знадобиться достатня сума місцевих грошей для покупок, оренди житла та інших витрат. Або, наприклад, багато людей створюють особисті заощадження. У гривні зберігати велику кількість грошей невигідно, тому що грошова одиниця нестабільна, в будь-який момент може наздогнати інфляція. Тому краще звертатися в обмінники, щоб перевести гроші в інвалюту.

Фактори, що впливають на оптовий курс валют в Луцьку

Економіка – це ключова сфера, яка впливає на оптові курси в Луцьку. Навіть невеликі зміни в рівні інфляції і безробіття, обсязі зовнішнього боргу і валового внутрішнього продукту тягнуть за собою курсові стрибки.

Крім того, Центральний банк завжди контролює вартість національного грошового знаку. Державний орган бере участь в міжбанківських торгах, змінює облікову ставку, встановлює обмеження – і все для того, щоб стабілізувати курс.

Чим відрізняється роздрібний курс від оптового? Справа в тому, що обмінні пункти Money 24 надають знижку, коли ви купуєте або продаєте велику грошову суму.

Обмін валюти оптом в Луцьку – Money 24

опт валют ЛуцькРинок опту валют в Луцьку достатньо великий, але за найпривабливішими умовами співпраці варто звертатися в обмінники Money 24. Чому?

  • ми пропонуємо заздалегідь зафіксувати актуальний курс, щоб коливання вас не торкнулися;
  • Ви можете конвертувати будь-яку валюту з доступних (їх понад 15 видів);
  • ми надаємо інформацію про динаміку всіх котирувань, щоб ви визначилися з вдалим часом для обміну.

Також варто пам’ятати, що для постійних клієнтів діють знижки. Ми гарантуємо вашу безпеку і надаємо особистий супровід після оптового обміну.

Схожі публікації
Що потрібно знати про курс валют на чорному ринку Луцька для обміну
Що потрібно знати про курс валют на чорному ринку Луцька для обміну
16 Червня 2021

Кожен з нас, коли потрібно обміняти іноземну валюту, хоче знайти найвигіднішу пропозицію. Це дозволяє звести до мінімуму втрати на курсовій різниці. ...