1

Що потрібно знати про курс валют на чорному ринку Луцька для обміну

16 Червня 2021

Кожен з нас, коли потрібно обміняти іноземну валюту, хоче знайти найвигіднішу пропозицію. Це дозволяє звести до мінімуму втрати на курсовій різниці. Сьогодні є багато місць, куди можна звернутися за обміном: банки, обмінні пункти і навіть чорний ринок. Сьогодні ми пропонуємо докладніше поговорити про останній. Чому курс валют на чорному ринку Луцька здається нам більш вигідним, і чи варто туди звертатися?

Особливості чорного ринку в Луцьку

Державна фінансово-економічна система побудована таким чином, щоб її можна було контролювати на рівні уряду. Є Центральний банк, який здатний вплинути на вартість національної грошової одиниці за допомогою різних інструментів грошово-кредитної політики. У зв’язку з цим з’являється тіньовий ринок, адже там можна уникнути деяких обмежень.

курс валют на чорному ринку Луцьк

Наприклад, в періоди політичної нестабільності населення хоче купити якомога більше доларів. Тоді НБУ встановлює обмеження: можна придбати не більше певної суми за добу. А на чорному ринку таке правило не діє. Можна купити скільки завгодно валюти в будь-який час. Також перевагами тіньового ринку вважаються:

  • Широкий вибір грошових одиниць, які іноді складно знайти в банках та обмінниках;
  • Можливість обміняти великі суми без документів і звітності перед податковими службами.

Багато хто вважає, що курс валют в Луцьку на чорному ринку на сьогодні є найвигіднішим. Але, якщо порівняти різні установи, це виявиться стереотипом. Коли ви подивитеся актуальні курси, які пропонує компанія Money 24, то переконаєтеся, що ризикувати необов’язково. А на тіньовому ринку ризики набагато вищі. У вашій присутності купюри не будуть перевіряти на справжність, тому можна отримати натомість фальшиві банкноти.

Як формується «чорний» курс валют в Луцьку

Валютні курси на чорному ринку формуються відповідно до макроекономіки (ВВП, рівня інфляції, платіжного балансу, рівня безробіття, зовнішнього боргу). Також на них впливає ЦБ шляхом зміни процентних ставок, відкритих торгів на міжбанківському ринку і випуску грошової маси в обіг. Зміни в політиці і законодавстві теж можуть відобразитися на ціні грошових знаків.

Де вигідно міняти іноземну валюту в Луцьку

Щоб вигідно обміняти валюту в Луцьку, звертайтеся до відділення Money 24. Ми:

  1. Перевіряємо справжність кожної банкноти;
  2. Пропонуємо конвертувати більш ніж 15 різних валют;
  3. Супроводжуємо до автомобіля після оптового обміну.

Обмін в Money 24 – це гарантія вашої безпеки. Ставайте нашим постійним клієнтом та отримуйте знижки.

Схожі публікації
Money 24 – обмін валюти оптом на вигідних умовах в Луцьку
Money 24 – обмін валюти оптом на вигідних умовах в Луцьку
22 Червня 2021

Послуга обміну валют доступна в Луцьку практично на кожному кроці. Навіть якщо вам терміново потрібно купити або продати невелику суму, це можна ...