1

Заміна старих купюр у компанії Money 24 в Луцьку

23 Червня 2021

Якщо проаналізувати загальний грошовий оборот на міжнародній арені, з кожним роком статистика говорить про те, що готівкові гроші використовуються все менше. Вже на сьогоднішній день залишилося всього 20% готівки, а цілих 80% операцій здійснюються безготівковим розрахунком. Проте, в Луцьку не скрізь приймають електронні засоби платежу. Тому без банкнот ніяк не обійтися. Але що робити, якщо вашу купюру ніхто не хоче приймати? Не поспішайте викидати її, адже компанія Money 24 пропонує обмін старих купюр в Луцьку.

Ознаки пошкоджених купюр, які підлягають заміні

Так як ступінь зносу у кожної банкноти може бути різною, такі екземпляри часто потрапляють в наші гаманці. Трапляється, що ми поспішаємо, і не звертаємо особливої ​​уваги на стан купюри, коли нам дають здачу в супермаркеті або у громадському транспорті. Однак ви повинні пам’ятати, що зношену банкноту завжди можна здати. Тому не варто впадати у відчай, якщо така виявилася у ваших руках.обмін старих купюр Луцьк

Є кілька ключових ознак, за якими можна виявити необхідність заміни купюри. Вам буде потрібно обміняти її, якщо вона:

  • втратила свою цілісність, надірвалася або не вистачає куточків;
  • змінила свій колір, має плями хімічного або невідомого походження;
  • має обгорілі ділянки і місця з сильними потертостями;
  • була розірвана, а після цього склеєна за допомогою скотчу;
  • втратила видимість всіх букв і цифр, які повинні бути в серійному номері;
  • має сторонні написи, малюнки та зображення.

Якщо у вас з’явилися хоч найменші сумніви з приводу цілісності примірника, рекомендуємо більше не чекати і відразу звернутися до нашого відділення, щоб замінити старі купюри в Луцьку.

Обмін зношених банкнот в Луцьку: особливості процедури

Запрошуємо вас відвідати відділення Money 24, щоб поміняти стару купюру. Віддайте її нашому фахівцеві, який проведе візуальний аналіз. За ступенем ушкоджень будуть зрозумілі подальші дії:

  1. Якщо велика частина банкноти зберегла свою цілісність, немає підозрілих плям і видно серійні номери, обмін відбудеться відразу ж. Ви отримаєте нову купюру замість старої від нашого касира.
  2. Якщо візуальний огляд виявив серйозні пошкодження, наприклад, немає серійних номерів, купюра вицвіла або є сліди горіння, буде потрібна додаткова експертиза. Тоді за результатами ви зможете прийти і зробити обмін зношених купюр у Луцьку.

Прийом старих купюр – Money 24 Луцьк

Коли вам знадобиться заміна старих купюр у Луцьку, приходьте в компанію Money 24. Ми завжди обслуговуємо клієнтів швидко, приймаємо навіть сильно зношені банкноти. Також ви можете не хвилюватися з приводу автентичності нової купюри, адже кожен екземпляр проходить перевірку. Додатково ми з радістю допоможемо вам обміняти валюту або зробити грошовий переказ