1
Міжнародні перекази

Міжнародні перекази

Переказ грошей в будь-яку точку світу в різній кількості - пріоритет нашої роботи в Луцьку. Для того, щоб провести цю операцію, вам потрібно заповнити спеціальну форму і почекати дзвінка менеджера компанії, для розмови з ним з приводу питань, що вас цікавлять. За все інше відповідальність лежить повністю на нас.
Впевненість у фінансовій безпеці
Широка географія переказів
Великий потенціал для роботи з будь-якою валютою
Сума валюти для переказу в будь-якій кількості

Міжнародні перекази грошей: швидко і безпечно разом із Money 24 в Луцьку

Сучасна фінансова система функціонує настільки чітко, що вже не потрібно великих витрат часу для проведення операцій. Візьмемо, наприклад, міжнародні грошові перекази в Україні. Раніше для того, щоб це зробити, потрібно було спеціально відкривати рахунок в банку, стояти в чергах, витрачати багато зусиль. А потім ще довго чекати, поки транзакція дійде. Зараз цей процес значно спростився, тому ви можете в будь-який момент оформити переказ за кордон через компанію Money 24 в Луцьку.

Міжнародний переказ грошей: як оформити

міжнародні перекази УкраїниЗамовляти міжнародні перекази грошей в Україну та інші країни – це швидкий і простий процес. Що потрібно для цього зробити?

  1. Відкрити сайт Money 24 і залишити електронну заявку на переказ або пропустити цей крок, відразу ж завітавши до нашого відділення в Луцьку;
  2. Залишити особисті дані відправника та отримувача, якому призначений переказ;
  3. Вказати суму транзакції і локацію, куди направляються гроші;
  4. Провести розрахунок у касі і забрати унікальний номер. Його повинен буде пред’явити одержувач, забираючи гроші.

Сформувати онлайн-заявку на міжнародний переказ – це дуже зручно, адже так ви витратите ще менше часу. Ми заздалегідь все для вас підготуємо. Звертаючись до компанії Money 24, ви зможете відправити грошову суму практично в будь-яку державу. Якщо у вас залишилися питання з приводу даної послуги, ви завжди можете задати їх нашим менеджерам, зв’язавшись з ними по телефону.

Причини замовляти міжнародний грошовий переказ в Україні

У кожного є своя причина, щоб оформити міжнародні перекази в Україні. Ми можемо виділити тільки ті, які зустрічаються найбільш часто. Багато людей живуть далеко від своїх родичів, але бажають допомогти їм фінансово, тому передають гроші таким чином. Також приватні особи і підприємці регулярно роблять покупки за кордоном, адже багато товарів у нас недоступні.

Компанії також користуються послугами іноземців (інформаційними та іншими), співпрацюють з ними, замовляють оптові поставки. Або ж співробітникам потрібно забезпечувати фінансовий потік всередині своєї фірми, якщо її філії знаходяться далеко одна від одної.

Оформити міжнародний переказ грошей через Money 24 в Луцьку

Компанія Money 24 в Луцьку завжди рада допомогти вам оформити міжнародні грошові перекази. Ми:міжнародні грошові перекази Україна

  • беремо маленьку ставку комісії (від 0,01%);
  • доставляємо грошові перекази в зазначені терміни;
  • швидко обслуговуємо і гарантуємо безпеку.

Крім цього, ми допоможемо вам вигідно обміняти іноземну валюту, подивитися актуальні курси грошових знаків, поміняти старі купюри на нові або перевірити їх справжність. Постійним клієнтам ми робимо приємні знижки.

Послуги від Money 24/7

Money 24 - компанія, що надає широкий перелік послуг з обміну та продажу валюти в Луцьку. У нашу компетенцію входять - операції, пов'язані з дорогоцінними металами, заміна старих купюр, кваліфіковані консультації клієнта з будь-якого питання

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти